JEVIŠOVICE - STŘELICE               1 : 0  ( 1 : 0 ) hráno v Mikulovicích

Branky:  -

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Buchtík Miloš, Rýzner Michal, Karaffa František, Machát Adam - Tonev Boris, Kulička Petr, Parys Dominik (64 min. Kříž Daniel), Machálek Patrik (64 min. Liška Alois) - Sláma Jiří, Jaroš Jiří

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr, Vaculík Tomáš

Absence:  Herinek Lukáš, Nosko Martin, Valouch Petr

K dalšímu utkání jsme zavítali do Mikulovic, kde občas hraje svoje domácí utkání tým z Jevišovic.

Od úvodních minut byl nastaven jasný obrázek hry, my jsme častěji na míči, domácí hrozí standartkami. V první půli se domácí snaží hrát ještě fotbal a odměnou jim je gól právě ze standartní situace, kdy zcela osamocen hráč hlavičkuje přesně, 1:0. I my si vytváříme několik brankových příležitostí, ale Tonev sám před bránou míří vedle a Sláma nastřeluje pouze tyčku.

Do druhé půle nastupujeme tlakem, ale domácí i za přispění několika faulů odolávají a občas zahrozí protiútokem. Po dvou červených na straně domácích se náš tlak ještě zvyšuje, ale buď naše střely končí mimo tři tyče a nebo skvěle zasáhne brankář domácích. Domácí svůj výkon ve druhé půli podtrhují třetí červenou kartou a udělují nám lekci z produktivity.

Pro nás je podstatné, že jsme utkání přežily ve zdravý a můžeme se připravit na neděli, kdy na svém hřišti přivítáme FK Znojmo, utkání má výkop v 15 h.