STŘELICE - SVRATKA BRNO B                   6 : 0  ( 2 : 0 )

Sestava:  Dočekal - Vaculík, Rýzner M., Karaffa, Machát A. - Liška, Kulička, Kříž, Buchtík (60 min. Machálek) - Jaroš (60 min. Sláma), Tonev (65 min. Parys D.)

Do hry nezasáhli:  Nosko, Maťák

Absence:  Herinek, Milošic, Valouch

Do utkání s mladým týmem Svratky jsme vletěli jak se patří a už v první minutě si na centr Lišky naskočil Buchtík a otevřel skóre, 1:0. V následujících minutách jsme si vytvořili další řadu šancí, ale na branku jsme si počkali až do 35 minuty, kdy Jaroš pohodlně skóroval do prázdné brány, 2:0.

Aktivitu z první půle jsme si přenesli i do druhé půle a během deseti minut dovršil Jaroš svůj druhý hatrik v sezóně! Do konce utkání jsme přidali ještě dvě branky, nejdříve Rýzner napřáhl ze třiceti metrů a trefil se přesně k tyči a o pět minut později Kulička v samostatným nájezdu nezaváhal, 6:0. Hosté v závěru dostali příležitost ke vstřelení branky po odpískném pokutovém kopu za hru rukou ve vápně, ale spolehlivě chytající Dočekal vystihl směr a míč vyrazil mimo tři tyče.

Další utkání hrajeme s týmem Jevišovice (na hřišti v Mikulovicích!) v sobotu už v 10:15 hod.