STŘELICE - ÚNANOV                  1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  35 min. Vaculík Tomáš

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš, Karaffa František, Rýzner Michal, Machát Adam - Liška Alois (60 min. Herinek Lukáš), Kříž Daniel, Parys Dominik, Machálek Patrik (60 min. Buchtík Miloš) - Jaroš Jiří (73 min. Tonev Boris), Sláma Jiří

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr

Absence:  Kulička Petr, Valouch Petr, Milošic Ladislav, Náhlík David

Po úvodním oťukávání, jsme postupně přebírali aktivitu a tím si vytvářeli i brankové příležitosti, ale buď to míč skončil na tyčce a nebo mimo tři tyče. Hosté dokázali odolávat až do 35 minuty, kdy si na křížnou přihrávku za obranu naběhl Vaculík a sám před brankářem nezaváhal, 1:0.

Druhá půle přinesla vyrovnější partii, obě mužstva si vytvořila několik brankových příležitostí, ale brankou už žádná neskončila. A tak jsme si připsali hubenou, ale o to důležitější výhru.

K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu od 10:30 h. v Kohoutovicích.