4.kolo: Višňové - Střelice

02.09.2019 21:04

VIŠŇOVÉ - STŘELICE                 1 : 10  ( 1 : 8 )

Branky: 4 min., 15 min., 23 min. a 34 min. Jaroš Jiří, 41 min. a 69 min. Kulička Petr, 20 min. Sláma Jiří, 26 min. Buchtík Miloš, 44 min. Parys Dominik, 65 min. Liška Alois

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš, Rýzner Michal, Karaffa František, Herinek Lukáš - Liška Alois (78 min. Valouch Petr), Kulička Petr, Parys Dominik (46 min. Kříž Daniel), Buchtík Miloš - Sláma Jiří (46 min. Tonev Boris), Jaroš Jiří (54 min. Machát Adam)

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr

Absence:  Machálek Patrik, Náhlík David, Milošic Ladislav

K utkání do Višňové jsme odjížděli v téměř s kompletním týmem, kdy mimo dlouhodobě zraněných Milošice a Náhlíka chyběl pouze Machálek.

Od úvodního hvizdu se hrálo prakticky na jednu bránu a to tu domácí. Po 26 minutách hry bylo skóre již 0:5 a bylo jen otázkou, kolikrát se nám podaří střelecky prosadit. Po poločasovém prostřídání se nakonec skóre utkání zastavilo na výsledku 1:10.

V dalším utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo z Únanova. Hraje se v neděli od 16 hodin.