BLÍŽKOVICE - STŘELICE                    2 : 3  ( 1 : 0 )

Branky:  65 min. Liška Alois, 67 min. Jaroš Jiří, 83 min. Tonev Boris

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Buchtík Miloš, Karaffa František, Rýzner Michal, Machát Adama - Liška Alois, Kulička Petr, Kříž Daniel (46 min. Jaroš Jiří), Machálek Patrik - Sláma Jiří, Tonev Boris (89 min. Valouch Petr)

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr

K poslednímu utkání podzimní části jsme zavítali do dalekých Blížkovic.

Samotné utkání nám nabídlo přesně to co jsme očekávali na hřišti soupeře v letošní sezóně. Houževnatý a důrazný soupeř, který nám nedal centimetr hřiště zadarmo. Zkráceně řečeno, my hrajeme fotbal, vytváříme si šance, ale do vedení jde soupeř po rohovém kopu, 1:0. A když už se nám podaří rozvlnit síť tak proti je pomezní rozhodčí, který nám mává milimetrový ofsajd.

Do druhé půle jsme lehce přeskupily sestavu a halvně výrazně přidaly na důrazu. A od začátku přitlačily domácí před svou bránu. Oproti předchozím utkání na hřištích soupeřů se nám podařilo skórovat a i otočit skóre utkání. Nejdříve si v 65 minutě navedl na roh malého vápna míč Liška a z úhlu prostřelil domácího brankáře, 1:1. O dvě minuty později dokonal obrat Jaroš, který využil důrazného souboje Machálka s brankářem mimo velké vápno a poslal míč do opuštěné brány, 1:2. Bohužel poté jsme nevyužily několik zajímavých brejků k navýšení skóre a přišel pro nás trest v podobě vyrovnávající branky v 78 minutě, kdy domácí využily opět rohového kopu, 2:2. Přesto jsme se nakonec radovaly z výhry my, kdy v 83 minutě jsme se dostaly do brejkové situace, kulička ideálně předložil míč Tonevovi a ten sám před brankářem nezaváhal, 2:3. V samotném závěru se ještě do samostatného úniku dostal Kulička, ale sólo neproměnil a tak jsme v závěrečných minutách museli absolvovat několik nebezbečných rohů a autů do vápna. Vše už jsme ubránily a mohly se radovat z vydřené, ale zasloužené výhry.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás v letošní nováčkovské sezóně v 1.B třídě hojně navštěvolali na domácím stánečku a i zejména těm, kteří nás jezdili povzbuzovat na hřiště soupeřů. Pevně věříme, že doposud krásné třetí místo po podzimní části sezóny je tou pravou pozvánkou na jarní boje, kdy se určitě pokusíme co nejvíce potrápit týmy před námi a taktéž za námi! Tak na jaře olé...