12.kolo: Střelice - Miroslav

29.10.2019 09:06

STŘELICE - MIROSLAV                     3 : 2  ( 3 : 1 )

Branky:  29 min. Machálek Patrik, 31 min. Kříž Daniel, 45 min. Sláma Jiří

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Buchtík Miloš, Rýzner Michal, Parys Dominik (41 min. Kulička Petr), Machát Adam - Liška Alois, Nosko Martin (66 min. Boldi Petr), Kříž Daniel, Machálek Patrik - Sláma Jiří, Tonev Boris (79 min. Valouch Petr)

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr, Kazda Lukáš

Absence:  Herinek Lukáš, Vaculík Tomáš, Jaroš Jiří, Karaffa František

V posledním domácím utkání podzimní části sezóny jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Miroslavi.

Od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli prakticky se hrálo jen na jednu bránu. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí ,ale ani jedna vytouženým gólem neskončila. A tak trestal soupeř, kterému vyšel rychlý brejk a šel do vedení, 0:1. Vstřelená branka v naší síťi nezměnila nic na naší aktivitě směrem dopředu a ve 29 minutě jsme se dočkali vyrovnání, kdy po závaru pře brankou Miroslavi se nejlépe zorientoval Machálek a přesnou dorážkou nedal brankářovi šanci, 1:1. A o dvě minuty bylo ještě veseleji kdy si na centr vyskočíl Kříž a přesnou hlavičkou nás dostal do vedení, 2:1. Nadále jsme soupeře tlačili a v závěru první půlky jsme se prosadili po třetí, kdy Sláma dostal dostatek prostoru před vápnem a přesnou střelou k tyčce rozvlnil síť, 3:1.

Bohužel v druhé půli se nám nepodařilo navázat na první půlku a naší vlažnost dokázal soupeř potrestat velmi brzo, kdy po ruce ve vápně a následné penaltě snížil na 3:2. Po brance se hra na několik minut vyrovnala, ale do větší příležitosti jsme už soupeře nepustili. Naopak my jsme po několika dobře zahraných brejcích mohly rozhodnout, ale ani obrovská příležitost Kuličky nebo Machálka brankou neskončili.

Utkání jsme tedy dotáhli do vítězného konce a zároveň jsme si připsali zajímavou statistiku, že v roce 2019 jsme všechny mistrovské zápasy hrané na domácím hřišti vyhráli s bilancí 12 výher 0 remíz 0 proher s celkovým skórem 51:9 !!!

K poslednímu utkání podzimní části zajíždíme do Blížkovic, hraje se v neděli od 14 hod., odjezd autobusu bude v 11:30 hod. od Sokolovny.