11.kolo: Šatov - Střelice

23.10.2019 09:56

ŠATOV - STŘELICE                     2 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  8 min. Sláma Jiří

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Parys Dominik (46 min. Nosko Martin), Karaffa František, Rýzner Michal, Machát Adam (46 min. Tonev Boris) - Buchtík Miloš, Kulička Petr, Kříž Daniel, Machálek Patrik - Sláma Jiří, Jaroš Jiří

Do hry nezasáhli:  Valouch Petr, Maťák Petr

Absence:  Vaculík Tomáš, Herinek Lukáš, Liška Alois

Úvod utkání v Šatově patřil našemu týmu a už v 8 minutě jsme šli do vedení, kdy se z přímého kopu trefil Sláma. Poté se hra vyrovnala a hrálo se převážně ve středu hřiště. O deset minut později se domácím podařilo vyrovnat, kdy Rýzner ve snaze odkoupnout míč nastřelil domácího hráče a ten zapadl za bezmocného Dočekala. Do konce poločasu si obě mužstva vytvořila několik závarů před vápnem, ale branka už nepadla. Do druhého poločasu jsme nastoupili se ofenzívnější sestavou se snahou překlonit výtězství na naši stranu. I přesto, že jsme po většinu poločasu drželi míč na svých kopačkách, domácím vyšel rychlý protiútok a strhli výhru na svoji stranu. Závěr zápasu jsme opět dohrávali proti deseti hráčům domácích, ale i přes několik závarů ve vápně domácích jsme branku nevstřelili.

V posledním domácím zápase této sezóny přivítáme na svém hřišti mužstvo z Miroslavi, utkání má výkop v neděli od 14:30 h.