POHOŘELICE - STŘELICE                      1 : 0  ( 1 : 0 )

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš, Rýzner Michal, Parys Dominik (46 min. Liška Alois), Buchtík Miloš - Tonev Boris (62 min. Machát Adam), Kulička Petr, Kříž Daniel, Machálek Patrik - Jaroš Jiří, Sláma Jiří

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr, Valouch Petr

Absence:  Herinek Lukáš, Karaffa František, Nosko Martin

V sobotu jsme zavítali k dosavadnímu lídrovi soutěže do Pohořelic.

Od úvodu se hrála vyrovnaná partie, kde šance se střídali na obou stranách. Domácí šli do vedení ve 20 minutě po standartní situaci. My jsme mohly vyrovnat o tři minuty později, ale pokutový kop jsme neproměnili.

Ve druhé půli jsme se snažili o vyrovnání, vytvořili jsme si dvě velké příležitosti, ale ani Jaroš a v samotném závěru Liška úspěšní nebyli a tak všechny body zůstali u domácích.

Další utkání odehrajeme opět na venkovním hřišti, tentokrát zavítáme do Šatova. Utkání má výkop v neděli od 14:30 h.